Айва японська «Ніколін» формована
Немає в наявності
1350 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ДМ71
Латинское название:
Размер:Висота 120-150 см
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Айва японська  «Ніколін» формована ― яскравий квітучий кущ з гарно сформованою формою крони.

Висота рослини 1,5-2 м. Живе до 60 років. Гілки дугоподібні з маленькими колючками.

Листя дрібне, дуже густо вкриває пагони. Смарагдового відтінку, блискучі та гладенькі. Дуже довго не опадають та майже не змінюють колір восени.

Квіти яскраво-червоного кольору, зібрані групками та рясно вкривають пагони. Так як квіти розпускаються не в один час, то кущ цвіте протягом місяця. Починають розпускатись в кінці квітня.

Плоди представлені невеликими яблуками жовто-зеленого кольору. Діаметр плодів до 7 см та вагою від 30 до 90 гр. На смак терпкі але дуже смачно пахнуть. Достигають в середині вересня.

Айва посухостійка, добре прижилася у нашому кліматі. Любить сонячні місця.

Айва прекрасна Юкіготен
Код товара: 300-03
Айва прекрасна (хеномелес)"Юкіготен" - невисокий кущ, який має густу та оваловидну форму. В ландшафтному дизайні поєднують з вересками, спіреями, форзиціями, гортензіями та хвойними. Допоможе доповнити будь-який сад та колекцію.
Айва японська «Ніколін» формована
Код товара: ДМ71
Айва японська «Ніколін» формована ― яскравий квітучий кущ з гарно сформованою формою крони.
Айва японская (хеномелес) Кримсон енд Голд
Код товара: 300-02
Айва японська (хеномелес) "Кримсон энд Голд" - невисокий листопадний кущ, який захоплює своїм яскравим цвітінням. Сорт виведений американським селекціонером В. Кларком. Відрізняється сорт своїми темно-червоними квітами, які потім перетворюються в ягідки. Для любителів хеномелиса сорт стане найкращим надбанням у садку. Неймовірно виглядають в якості живоплотів або в поєднанні з хвойними.