Тип
Об'ем тари
Вік
Висота
Цена
0 грн
0 грн
Айва Кубанська урожайна
Код товара: 80-223
Айва Кубанська урожайна відрізняється цікавою широкогрушевидною формою плодів. Вона швидко вступає в плодоношення. Дерево середньоросле, розлоге.
Айва Сочная
Код товара: 10-222
Надзвичайно ароматна яблукоподібна Айва сорту Сочная порадує Вас щедрими врожаями соковитих плодів. Сорт не боїться морозів та посухи.
Айва Грушевидна
Код товара: 01С-58
Айва Грушевидна має плоди, схожі як у груші. М’якоть терпкувата, солодка. Зверху плід опушений.
Айва Яблуковидна
Код товара: 01С-59
Айва Яблуковидна – це деревце, що має висоту до 3 м та кулясту густу крону. Плоди досить великі. Яблуко подібної форми, яскраво-жовтого кольору з приємним терпким смаком.

Саджанці айви

    Айва – це листопадне високоросле дерево, може сягати до 5 м у висоту. Головною гордістю айви є її плоди – опушені яблука грушовидної форми. На смак солодкі з невеличким терпким присмаком. Плоди айви рідко споживають у свіжому вигляді, проте всі страви повністю зберігають її лікувальні та корисні властивості. Також цінуються за свою антивірусну дію.

Догляд за саджанцями айви

   Айва абсолютно не вибаглива рослина та високоврожайна. Вирощування нічим не відрізняється від груші чи яблуні. Рослина гарно росте на сонячних, теплих та гарно дренованих ділянках, легко виносить посуху, але любить полив.

                                                                   Де купити саджанці айви?

    Ви зможете купити саджанці айви в Києві в нашому садовому центрі "Зелено"  або на сайті.  Ми пропонуємо вам саджанці айви сорту Сочна та Кубанська урожайна.

   Листопадне дерево айва є представником роду Cidonia oblonga. Зазвичай його висота складає від півтора до п’яти метрів у висоту.

    Головною гордістю айви є її плоди – волосисте яблуко, яке має грушоподібну форму з терпкою злегка солодкою м’якоттю. В окультурених сортів плоди іноді можуть досягати двох кілограм ваги. Збирати урожай можна уже восени, а на супіщаних ґрунтах і раніше.

   Айва абсолютно не вибаглива рослина та високоврожайна. Вирощування нічим не відрізняється від груші чи яблуні. Рослина гарно росте на сонячних, теплих та гарно дренованих ділянках, легко виносить посуху, але любить полив.

   Розмножувати айву можна живцями, щепленнями та порослю від коренів, але щоб бути впевненими у тому, що рослина приживеться та отримувати гарні врожаї краще купувати саджанці в спеціальних магазинах або на розсадниках.