Аґрус Салют
Немає в наявності
55 грн
в избранное
Тип:
Артикул:10-400
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Аґрус Салют

Аґрус Салют - середньо – ранній сорт, який вирізняється з-поміж інших високою врожайністю з одного куща та середньою колючістю гілок.

Плоди – великі ягоди червоного кольору з ледь помітним зеленим жилкуванням. Можна зібрати 5 – 7 кг плодів з одного куща.

Сорт невибагливий до грунту. Варто садити на місце з достатньою кількістю світла. Плодоносить 20 років, тому є бажаним сортом для садівників.

Використовують для виготовлення домашніх компотів та соків, тому що ягоди солодкі і соковиті.

Агрус Вікторія
Код товара: 01С-80
Агрус Вікторія - пізньостиглий сорт, що відрізняється високою врожайністю і стійкістю до борошнистої роси. Кущ у сорту середньорослий, пагони з колючками.
Агрус Романтика
Код товара: 01С-84
Агрус Романтика - середньопізній сорт, що відрізняється стійкістю до хвороб.Кущ середньорослий, крона середньої густини, пагони мають дрібні колючки.
Агрус Рожевий кулон
Код товара: 10-408
Агрус сорту Рожевий кулон цінується завдяки смачним високотоварним, красивим плодам. Це стійкий до американської борошнистої роси сорт. Термін дозрівання: середньоспілий. Плоди: рожевого кольору, дуже красиві, продовгувато-овальної форми. Смак солодкий, десертний. Використання: плоди агрусу Рожевий кулон їдять свіжими та переробляють.