Аронія крупноплідна
есть в наличии
340 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:01С-106
Латинское название:
Размер:великий розвинений кущ
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Аронія крупноплідна (Горобина чорна) – це багаторічний чагарник, що може сягати 2 м і більше у висоту.

Ягоди круглої форми, чорного або сливово-чорного кольору з легким опушенням, терпкуваті на смак. Ціняться завдяки своїм цілющим властивостям (допомагають знизити тиск, зміцнити кровоносні судини, для лікування гастриту тощо).

Крім ягід рослина ціниться і завдяки своїм цвітінням. Прекрасні білі квіти, зібрані у густі суцвіття, що радують око з травня і до кінця червня! Ще одна декоративна цінність полягає у прекрасному осінньому забарвленні листочків, що так і милує око своїм багрянцем.

Чому варто купити аронію крупноплідну і посадити у своєму саду? Відповідь беззаперечна! Тому що це не тільки декоративний своїми квітами та осіннім листям чагарник, а й джерело вітамінів, так необхідним нашому здоровю! 

Аронія червона Brilliant
Код товара: 01КС-04
Аронія червона Brilliant – це незвичайний кущ аронії, що відрізняється красивими червоними плодами. Висота куща може сягати 2 м.
125 грн
купити
Аронія Вікінг (Горобина чорноплідна Вікінг)
Код товара: 25-004
Аронія чорноплідна Вікінг – це прямостоячий чагарник, що може мати висоту 1,5-2,0 м. Листки:блискучі, зелені, краї зубчасті. Восени листя змінює колір на багряно-червоний.
Аронія крупноплідна
Код товара: 01С-106
Аронія крупноплідна (Горобина чорна) – це багаторічний чагарник, що може сягати 2 м і більше у висоту. Ягоди круглої форми, чорного або сливово-чорного кольору з легким опушенням, терпкуваті на смак.
340 грн
купити