Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
125 грн
Аронія червона Brilliant
Код товара: 01КС-04
Аронія червона Brilliant – це незвичайний кущ аронії, що відрізняється красивими червоними плодами. Висота куща може сягати 2 м.
125 грн
купити
Аронія крупноплідна
Код товара: 01С-106
Аронія крупноплідна (Горобина чорна) – це багаторічний чагарник, що може сягати 2 м і більше у висоту. Ягоди круглої форми, чорного або сливово-чорного кольору з легким опушенням, терпкуваті на смак.
Аронія Вікінг (Горобина чорноплідна Вікінг)
Код товара: 25-004
Аронія чорноплідна Вікінг – це прямостоячий чагарник, що може мати висоту 1,5-2,0 м. Листки:блискучі, зелені, краї зубчасті. Восени листя змінює колір на багряно-червоний.

Саджанці аронії

  Аронія - це давно відомй кущ своїми ягодами, які мають високі лікувальні властивості. Плоди аронії допомагають нормалізувати тиск, виводять токсини та радіонукліди з організму, покращують травлення. З них також готують відвари та настоянки, соки та вина, джеми та компоти.

Купити саджанці аронії в Києві

 Для того, щоб посадити аронію в саду, ви можете завітати до нашого садового центру "Зелено" і купити саджанці аронії чорноплідної, або замовте саджанці в інтернет магазині. Саджанці аронії чорноплідної досить легко вирощувати. Аронія не вибаглива до грунтів, висаджувати краще на добре освітлених місцях.

Посадка саджанців аронії

 Округлі ягоди аронії мають щільну шкірку і красивий блискучий чорний колір, тому саджанці аронії ще можна використовувати в якості декоративного елементу для ландшафтного дизайну.