Ампліго 150 ZC, ФК
есть в наличии
29 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:АБ-36
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ампліго - інсектицид для тих, хто не звик чекати. Діє блискавично, потужно і надовго,  як на дорослих комах, так і на яйця, гусінь, личинок.

Оптимальні строки використання: на плодових деревах - друга половина вегетації, після цвітіння, з початку масового вильоту метеликів, проти всіх шкідників (на кліщів має стримуючудію). Обприскати розчином 3,6 мл у 10 л води по кроні як мінімум двічі підряд з інтервалом у три тижні. До 4 обробок. Строк очікування - від 3 тижнів.

На овочах - за виявлення перших пошкоджень або яйцекладки. Обприскати  розчином 3,6 мл у 5л води на 1 сотку ( совки, попелиці, уся гусінь, цикадки).

Вміст пакета розчиняти ретельно! Токсичний для бджіл в момент обприскування!

Вертімек, 1,8% КЕ
Код товара: АБ12
Вертімек, 1,8% КЕ – несистемний інсектоакарицид кишково-контактної дії, призначений для знищення кліщів, попелиці, трипси, шкідників закритого (в т.ч. квіти і вазони) і відкритого грунту
Нурел Д 55% КЕ
Код товара: АБ09
Нурел Д 55% КЕ– інсектицид проти широкого кола шкідників, контактно-кишкового, фумігатного, локально-системної і репелентні дії. Діє на кліщів стійких до фосфорорганічних сполук. Нурел підходить проти всіх личиночних стадій і дорослих особин і особливо необхідний в тих випадках, коли одночасно є комахи на декількох етапах їх розвитку
37 грн
купити
Воліам Флексі 30% КС
Код товара: АБ04
Воліам Флексі 30% КС– універсальний елітний інсектицид, який знищує і контролює всі види листогризучих і сисних шкідників на всіх стадіях їх розвитку та за різних погодних умов до 4-х тижнів. Зручний та безпечний у використанні.