Ампліго 150 ZC, ФК
есть в наличии
29 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:АБ-36
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ампліго - інсектицид для тих, хто не звик чекати. Діє блискавично, потужно і надовго,  як на дорослих комах, так і на яйця, гусінь, личинок.

Оптимальні строки використання: на плодових деревах - друга половина вегетації, після цвітіння, з початку масового вильоту метеликів, проти всіх шкідників (на кліщів має стримуючудію). Обприскати розчином 3,6 мл у 10 л води по кроні як мінімум двічі підряд з інтервалом у три тижні. До 4 обробок. Строк очікування - від 3 тижнів.

На овочах - за виявлення перших пошкоджень або яйцекладки. Обприскати  розчином 3,6 мл у 5л води на 1 сотку ( совки, попелиці, уся гусінь, цикадки).

Вміст пакета розчиняти ретельно! Токсичний для бджіл в момент обприскування!

Фозалон 30% ЗП
Код товара: АБ14
Фозалон 30% ЗП – кишково-контактний інсектицид з високою токсичністю і тривалим захисним дією. Володіє глибинним ефектом
Матч, КЭ, 4 мл
Код товара:
Інсектицид, інгібітор синтезу хітину, для захисту від личинок жуків, лускокрилих і прямокрилих комах
21 грн
купити
Фастак 10% КЕ
Код товара: АБ05
Фастак 10% КЕ– піретроїд контактно-кишкової дії, порушує обмін кальцію і функціонування нервової системи шкідника та вражає рухові центри. Також застосовується для обробки не тільки рослин, але і незагружених складів, прискладських територій і при зберіганні зерна. Володіє високою швидкістю дії, захисний вплив від 2-х до 4-х тижнів