Алича Злато Скіфів
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-067
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Алича Злато скіфів – ранній сорт, виведений російськими селекціонерами в результаті вільного запилення сорту «Кубанская комета» і входить до групи сортів під назвою «Русская слива». Має гарні характеристики – високу продуктивність, великі плоди і чудові смакові властивості. Аличу використовують в консервації, з неї виходять відмінні соки, які допомагають при застудах, гарно освіжає і чудово втамовує спрагу

Форма: середньоросле дерево, крона рідка

Термін дозрівання: кінець червня – початок липня

Плоди: великі, жовтого кольору, м’якоть щільна, соковита, кисло-солодка

Вага плодів: 36-40 г

Особливості: одна з самих ранніх сортів аличі, стійкість до хвороб

Подвой: алича

Алича Оцарк Прем"єр
Код товара: 10-632
Алича Оцарк Прем"єр – американський сорт середньо-пізнього терміну дозрівання. Має великі плоди масою до 110 г, окремі екземпляри можуть сягати до 150 г. Форма: середньоросле дерево з чашовидною кроною.
110 грн
купити
Новинка
Алича Ельдорадо (слива)
Код товара: 10-337
Алича Ельдорадо – пізній гібридний сорт сливи, який був виведений у США. Дуже гарно квітне в травні, своїми білими квіточками прикрашає все дерево, тому крім смакових властивостей плодів алича має ще й декоративний вигляд.
125 грн
купити
Алича Злато Скіфів
Код товара: 10-067
Алича Злато скіфів – ранній сорт, виведений російськими селекціонерами в результаті вільного запилення сорту «Кубанская комета» і входить до групи сортів під назвою «Русская слива»
110 грн
купити