Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
110 грн
125 грн
Алича Оцарк Прем"єр
Код товара: 10-632
Алича Оцарк Прем"єр – американський сорт середньо-пізнього терміну дозрівання. Має великі плоди масою до 110 г, окремі екземпляри можуть сягати до 150 г. Форма: середньоросле дерево з чашовидною кроною.
110 грн
купити
Алича Глобус
Код товара: 10-338
Алича Глобус – сорт середнього терміну дозрівання, виведений внаслідок схрещування сортів «Обильная» та гібриду двох «алича Культурная красная» обпилена абрикосом.
110 грн
купити
Новинка
Алича Ельдорадо (слива)
Код товара: 10-337
Алича Ельдорадо – пізній гібридний сорт сливи, який був виведений у США. Дуже гарно квітне в травні, своїми білими квіточками прикрашає все дерево, тому крім смакових властивостей плодів алича має ще й декоративний вигляд.
125 грн
купити
Алича Байрон Голд
Код товара: 10-066
Алича Байрон Голд – пізній самоплідний сорт чеського походження, якому не потрібна присутність інших сортів, має високі показники урожайності та відмінні смакові властивості плодів
110 грн
купити
Алича Злато Скіфів
Код товара: 10-067
Алича Злато скіфів – ранній сорт, виведений російськими селекціонерами в результаті вільного запилення сорту «Кубанская комета» і входить до групи сортів під назвою «Русская слива»
110 грн
купити

Саджанці аличі

 Аличу часто порівнюють зі сливою, яка має менші розміри. Насправді це не так, хоча алича є представником роду слив, але вона є самостійними фруктом, який відрізняється за своїми смаковими якостями та харчовою цінністю. В нашому інтернет-магазині «Зелено» ви зможете знайти різні сорти аличі Байрон Горд, Ельдорадо, Злато Скіфів і ін.

Де купити аличу в Києві

  Купивши саджанці аличі в інтернет магазині «Зелено» Ви зможете в майбутньому отримувати велику кількість вітамінів з плодів аличі, тому що в них міститься велика кількість аскорбінової кислоти.

Купити саджанці аличі в розсаднику

  Зазвичай на розсадниках саджанці аличі реалізують оптом та великими партіями, тому найкраще купити аличу саме в торгових точках або магазинах, які займаються реалізацією рослин та фруктових дерев.  Купити аличу можна у нас в садовому центрі «Зелено».