Актинідія коломікта Доктор Шимановський
Немає в наявності
78 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-08
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Актинідія коломікта Доктор Шимановський - морозостійкий сорт актинідії, що має не тільки смачні плоди, а й декоративне листя. Сорт частково самоплідний, однак для гарного щорічного врожаю потрібно підсаджувати запилювачів.

Ліана може досягати від 5 до 20 м у висоту та вимагає міцної опори.

Листя дуже красиві, строкаті, крім зеленого включають в себе білі, рожеві і навіть фіолетові кольори. Найкраще вони проявляються в сонячних місцях.

Квіти: невеликі, білі, мають легкий лимонний аромат. Цвітіння спостерігається в травні.

Плоди: зелені, соковиті, кисло-солодкі з ананасово-яблучним ароматом. Маса плоду досягає 3 г, довжина 20-25 мм.

Посадка і догляд: при ідеальних умовах це ліана, однак при відсутності опори може рости двометровим кущем. Найкраще висаджувати в півтіні, проте не під кронами дерев. Грунт для посадки повинен бути родючим і легким. Не можна забувати і про полив актинідії, адже в посушливий період вона може скидати листя.

Використання: така ліана використовується як плодова рослина і безумовно забезпечить Вашу сім'ю вітамінами. А також як дуже декоративна рослина, яке прикрасить непримітну опору, альтанку і навіть захистить від сторонніх очей.

Актинідія Фігурна
Код товара: 90-117
Актинідія «Фігурна» (жін.) – пізній сорт, який є гібридом актинідії аргути та «Пурпурної». Ліана потребує опори для того, щоб мати можливість гарно плестися, мати декоративний вигляд і легше збирати урожай.
69 грн
купити
Актинідія аргута Віті Ківі (САМОПЛіДНА)
Код товара: АА02
Актинідія аргута Віті Ківі - самоплідна новинка серед актинідій. Смак надзвичайний! Рослина: високоросла ліана, що сягатиме 10 і більше м у висоту, потребує міцної опори. Плоди: великого розміру (близько 16 г), солодкі та ароматні.
Актинідія аргута Джамбо
Код товара: АА03
Актинідія аргута Джамбо - жіночий сорт італійської селекції. Плоди: великі, солодкі та смачні, форма продовгувата. Колір плодів зелено-жовтий.
120 грн
купити