Актинідія коломікта Доктор Шимановський
Немає в наявності
78 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-08
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Актинідія коломікта Доктор Шимановський - морозостійкий сорт актинідії, що має не тільки смачні плоди, а й декоративне листя. Сорт частково самоплідний, однак для гарного щорічного врожаю потрібно підсаджувати запилювачів.

Ліана може досягати від 5 до 20 м у висоту та вимагає міцної опори.

Листя дуже красиві, строкаті, крім зеленого включають в себе білі, рожеві і навіть фіолетові кольори. Найкраще вони проявляються в сонячних місцях.

Квіти: невеликі, білі, мають легкий лимонний аромат. Цвітіння спостерігається в травні.

Плоди: зелені, соковиті, кисло-солодкі з ананасово-яблучним ароматом. Маса плоду досягає 3 г, довжина 20-25 мм.

Посадка і догляд: при ідеальних умовах це ліана, однак при відсутності опори може рости двометровим кущем. Найкраще висаджувати в півтіні, проте не під кронами дерев. Грунт для посадки повинен бути родючим і легким. Не можна забувати і про полив актинідії, адже в посушливий період вона може скидати листя.

Використання: така ліана використовується як плодова рослина і безумовно забезпечить Вашу сім'ю вітамінами. А також як дуже декоративна рослина, яке прикрасить непримітну опору, альтанку і навіть захистить від сторонніх очей.

Актинідія чоловіча аргутта (запилювач) 3 роки
Код товара: БА79
Актинідія чоловіча слугує запилючем для жіночих особин. До однієї чоловічої особини висаджують до 5-ти жіночих
250 грн
купити
Актинідія аргута Weiki (чол.)
Код товара: САК05
Актинідія аргута Weiki (чол.)— німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку. Це чоловічий екземпляр.
Актинідія Самоплідна
Код товара: 160-001
Актинідія Самоплідна – сорт, який не потребує запилювача, за своєю формою та смаковими властивостями нагадує ківі. Вже на 3-4 рік після висадки будете насолоджуватися смачними плодами. Дуже гарно виглядає на арці та й на будь-якій опорі будете справляти враження на ваших гостей або сусідів.