Актинідія коломікта Доктор Шимановський
Немає в наявності
78 грн
в избранное
Тип:
Артикул:01КС-08
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Актинідія коломікта Доктор Шимановський - морозостійкий сорт актинідії, що має не тільки смачні плоди, а й декоративне листя. Сорт частково самоплідний, однак для гарного щорічного врожаю потрібно підсаджувати запилювачів.

Ліана може досягати від 5 до 20 м у висоту та вимагає міцної опори.

Листя дуже красиві, строкаті, крім зеленого включають в себе білі, рожеві і навіть фіолетові кольори. Найкраще вони проявляються в сонячних місцях.

Квіти: невеликі, білі, мають легкий лимонний аромат. Цвітіння спостерігається в травні.

Плоди: зелені, соковиті, кисло-солодкі з ананасово-яблучним ароматом. Маса плоду досягає 3 г, довжина 20-25 мм.

Посадка і догляд: при ідеальних умовах це ліана, однак при відсутності опори може рости двометровим кущем. Найкраще висаджувати в півтіні, проте не під кронами дерев. Грунт для посадки повинен бути родючим і легким. Не можна забувати і про полив актинідії, адже в посушливий період вона може скидати листя.

Використання: така ліана використовується як плодова рослина і безумовно забезпечить Вашу сім'ю вітамінами. А також як дуже декоративна рослина, яке прикрасить непримітну опору, альтанку і навіть захистить від сторонніх очей.

Актинідія аргута Issai
Код товара: САК01
Актинідія аргута Issai — пізній самозапильний сорт актинідії, виведений японськими селекціонерами. Це деревовидна ліана, висотою до 4 м. Плодоносить більше, ніж 30 років. В народі має назву «ківі».
Актинідія аргута Джамбо
Код товара: АА03
Актинідія аргута Джамбо - жіночий сорт італійської селекції. Плоди: великі, солодкі та смачні, форма продовгувата. Колір плодів зелено-жовтий.
120 грн
купити
Актинідія коломікта Адам (запилювач)
Код товара: 01КС-09
Актинідія коломікта Адам – це чоловіча особина актинідії, що відрізняється красивим декоративним листям. Це ліана, що може сягати 4 м у висоту.