Актинідія аргута Weiki (жін.)
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:САК04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія аргута Weiki (жін.) — німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку.

Час дозрівання: кінець вересня- початок жовтня.

Плоди: циліндричної форми, маса 7-10 г, довжина плоду до 3 см, шкірка темно- зеленого забарвлення з червонуватим рум’янцем. На смак плоди солодкі, шкірка з кислинкою.

Особливості: дуже врожайний сорт, доросла рослина дає до 25 кг плодів, дуже морозостійка ( витримує морози до -30°C). Потребує запилювача. На 5-6 жіночих екземплярів потрібен 1 чоловічий.

TOP-продаж
Актинідія аргута Сентябрська
Код товара: 90-114
Актинідія аргута Сентябрська – пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Це ліана, що може сягати 7 м у висоту.
69 грн
купити
Актинідія коломікта Доктор Шимановський
Код товара: 01КС-08
Актинідія коломікта Доктор Шимановський - морозостійкий сорт актинідії, що має не тільки смачні плоди, а й декоративне листя. Сорт частково самоплідний, однак для гарного щорічного врожаю потрібно підсаджувати запилювачів.
Актинідія аргута Джамбо
Код товара: АА03
Актинідія аргута Джамбо - жіночий сорт італійської селекції. Плоди: великі, солодкі та смачні, форма продовгувата. Колір плодів зелено-жовтий.
120 грн
купити