Актинідія аргута Weiki (жін.)
Немає в наявності
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:САК04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія аргута Weiki (жін.) — німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку.

Час дозрівання: кінець вересня- початок жовтня.

Плоди: циліндричної форми, маса 7-10 г, довжина плоду до 3 см, шкірка темно- зеленого забарвлення з червонуватим рум’янцем. На смак плоди солодкі, шкірка з кислинкою.

Особливості: дуже врожайний сорт, доросла рослина дає до 25 кг плодів, дуже морозостійка ( витримує морози до -30°C). Потребує запилювача. На 5-6 жіночих екземплярів потрібен 1 чоловічий.

Актинідія Самоплідна
Код товара: 160-001
Актинідія Самоплідна – сорт, який не потребує запилювача, за своєю формою та смаковими властивостями нагадує ківі. Вже на 3-4 рік після висадки будете насолоджуватися смачними плодами. Дуже гарно виглядає на арці та й на будь-якій опорі будете справляти враження на ваших гостей або сусідів.
85 грн
купити
Актинідія аргута Віті Ківі (САМОПЛіДНА)
Код товара: АА02
Актинідія аргута Віті Ківі - самоплідна новинка серед актинідій. Смак надзвичайний! Рослина: високоросла ліана, що сягатиме 10 і більше м у висоту, потребує міцної опори. Плоди: великого розміру (близько 16 г), солодкі та ароматні.
Актинідія Київська гібридна (жіноча рослина)
Код товара: АКК02
Актинідія Київська гібридна відрізняється раннім терміном дозрівання. Ця актинідія дуже врожайна. З дорослої ліани можна зібрати 12-15 кг врожаю.
69 грн
купити