Актинідія аргута Weiki (чол.)
Немає в наявності
139 грн
в избранное
Тип:
Артикул:САК05
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія аргута Weiki (чол.)— німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку. Це чоловічий екземпляр.

Цвіте в червні чудовими білими квітками.

Поради для вирощування: актинідії потрібен багатий на гумус грунт, а також дренаж. Їй потрібне захищене від протягів місце.

Особливості: , дуже морозостійка рослина ( витримує морози до -30°C). Дуже поширений вид, особливо для вертикального озеленення.

Актинідія аргута Віті Ківі (САМОПЛіДНА)
Код товара: АА02
Актинідія аргута Віті Ківі - самоплідна новинка серед актинідій. Смак надзвичайний! Рослина: високоросла ліана, що сягатиме 10 і більше м у висоту, потребує міцної опори. Плоди: великого розміру (близько 16 г), солодкі та ароматні.
Актинідія Фігурна
Код товара: 90-117
Актинідія «Фігурна» (жін.) – пізній сорт, який є гібридом актинідії аргути та «Пурпурної». Ліана потребує опори для того, щоб мати можливість гарно плестися, мати декоративний вигляд і легше збирати урожай.
69 грн
купити
Актинідія аргута Ананасна
Код товара: АА01
Актинідія аргута Ананасна - ароматний сорт давно відомої ліани. Названий він завдяки ананасному запаху плодів "міні-ківі". Рослина являє собою ліану 6-8 м у висоту.
75 грн
купити