Актинідія аргута Сентябрська
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-114
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту
 
Актинідія аргута Сентябрська – пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Це ліана, що може сягати 7 м у висоту.

Цвіте актинідія у червні-липні великими білими чи рожевуватими квітами, що за формою нагадують квітку жасмину.

Плоди: мають еліптичну форму, темно-зелений колір, ніжні на смак з приємним мускатним ароматом. Смак нагадує ківі. Маса однієї ягоди може сягати 10 г, діаметр 20-26 мм.

Посадка і догляд: актинідія невибаглива до умов грунту, проте на лужних грунтах краще не висаджувати. Вона витримує затінення, проте плоди краще визрівають на сонці. 

Важливо: актинідія має жіночі та чоловічі особини. Жіночі самі не плодоносять. На одну чоловічу рослину можна висаджувати до 5-ти жіночих.

Використаня: ягоди актинідії надзвичайно багаті вітаміном С. Переважно вживаються у свіжому вигляді, а також з них готують варення, вино, настоянки.

Актинідія стане не тільки джерелом вітамінів, але й чудово прикрасить альтанку, перголу чи шпалеру.
 
Актинідія аргутта Purpurea (жіноча)
Код товара: САК03
Актинідія аргутта Purpurea (жіноча) — сорт актинідії, родом з тропіків Східної Азії. Її також називають фіолетовим агрусом. Це ліана, висотою до 10 м.
75 грн
купити
Актинідія чоловіча аргутта (запилювач)
Код товара: 90-116
Актинідія чоловіча слугує запилючем для жіночих особин. До однієї чоловічої особини висаджують до 5-ти жіночих. Рослина являє собою ліану 8-9 м висотою.
75 грн
купити
Актинідія аргута Київська крупноплідна
Код товара: 01КС-07
Актинідія аргута Київська крупноплідна – сорт, що має середній термін дозрівання. Ліана має до 7-ми м заввишки і вимагає міцної опори. Дуже гарно обплітає бесідки та арки.
75 грн
купити