Актинідія аргута Сентябрська
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-114
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту
 
Актинідія аргута Сентябрська – пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Це ліана, що може сягати 7 м у висоту.

Цвіте актинідія у червні-липні великими білими чи рожевуватими квітами, що за формою нагадують квітку жасмину.

Плоди: мають еліптичну форму, темно-зелений колір, ніжні на смак з приємним мускатним ароматом. Смак нагадує ківі. Маса однієї ягоди може сягати 10 г, діаметр 20-26 мм.

Посадка і догляд: актинідія невибаглива до умов грунту, проте на лужних грунтах краще не висаджувати. Вона витримує затінення, проте плоди краще визрівають на сонці. 

Важливо: актинідія має жіночі та чоловічі особини. Жіночі самі не плодоносять. На одну чоловічу рослину можна висаджувати до 5-ти жіночих.

Використаня: ягоди актинідії надзвичайно багаті вітаміном С. Переважно вживаються у свіжому вигляді, а також з них готують варення, вино, настоянки.

Актинідія стане не тільки джерелом вітамінів, але й чудово прикрасить альтанку, перголу чи шпалеру.
 
Актинідія аргута Ананасна
Код товара: АА01
Актинідія аргута Ананасна - ароматний сорт давно відомої ліани. Названий він завдяки ананасному запаху плодів "міні-ківі". Рослина являє собою ліану 6-8 м у висоту.
Актинідія Фігурна
Код товара: 90-117
Актинідія «Фігурна» (жін.) – пізній сорт, який є гібридом актинідії аргути та «Пурпурної». Ліана потребує опори для того, щоб мати можливість гарно плестися, мати декоративний вигляд і легше збирати урожай.
Актинідія аргута Джамбо
Код товара: АА03
Актинідія аргута Джамбо - жіночий сорт італійської селекції. Плоди: великі, солодкі та смачні, форма продовгувата. Колір плодів зелено-жовтий.