Актинідія аргута Сентябрська
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:ягідні
Артикул:90-114
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту
 
Актинідія аргута Сентябрська – пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Це ліана, що може сягати 7 м у висоту.

Цвіте актинідія у червні-липні великими білими чи рожевуватими квітами, що за формою нагадують квітку жасмину.

Плоди: мають еліптичну форму, темно-зелений колір, ніжні на смак з приємним мускатним ароматом. Смак нагадує ківі. Маса однієї ягоди може сягати 10 г, діаметр 20-26 мм.

Посадка і догляд: актинідія невибаглива до умов грунту, проте на лужних грунтах краще не висаджувати. Вона витримує затінення, проте плоди краще визрівають на сонці. 

Важливо: актинідія має жіночі та чоловічі особини. Жіночі самі не плодоносять. На одну чоловічу рослину можна висаджувати до 5-ти жіночих.

Використаня: ягоди актинідії надзвичайно багаті вітаміном С. Переважно вживаються у свіжому вигляді, а також з них готують варення, вино, настоянки.

Актинідія стане не тільки джерелом вітамінів, але й чудово прикрасить альтанку, перголу чи шпалеру.
 
Актинідія аргута Віті Ківі (САМОПЛіДНА)
Код товара: АА02
Актинідія аргута Віті Ківі - самоплідна новинка серед актинідій. Смак надзвичайний! Рослина: високоросла ліана, що сягатиме 10 і більше м у висоту, потребує міцної опори. Плоди: великого розміру (близько 16 г), солодкі та ароматні.
Актинідія аргута Ken's red (жіноча)
Код товара: САК02
Актинідія аргута Ken's red (жіноча) — новий сорт актинідії, виведений в Новій Зеландії. Це ліана, сягає висоти 8 м. Цей сорт потребує запилювача.
139 грн
75 грн
немає в наявності
Актинідія аргута Рімма
Код товара: 90-115
Актинідія аргута Рімма – жіноча рослина актинідії, що має пізній термін дозрівання. Ліана може мати 6-7 м у висоту.
75 грн
купити