Актинідія аргута Рімма
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-115
Латинское название:
Размер:
Контейнер:р9.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Актинідія аргута Рімма – жіноча рослина актинідії, що має пізній термін дозрівання. Ліана може мати 6-7 м у висоту.

Квіти білого кольору, чимось нагадують жасминові. Цвіте на початку липня.

Плоди:великого розміру, солодкі, соковиті, світло-зелені, мають ананасовий смак. Маса плоду становить 6-8 г. Починає плодоносити на 3-4 рік.

Термін дозрівання: жовтень місяць.

Урожайність становить 9-12 кг з однієї рослини.

Посадка і догляд: актинідія – морозостійка ліана і не потребує на зиму укриття. Місце потрібно обирати сонячне, хоча вона витримує і напівтінь. Відстань між рослинами повинна бути 4 м. Актинідія погано росте на лужних грунтах. Потребує міцної опори: перголи, шпалери чи арки.

Важливо: актинідія дводомна рослина і для плодоношення потрібно висаджувати чоловічі і жіночі особини поруч. На одну чоловічу висаджують до 5-ти жіночих.

TOP-продаж
Актинідія аргута Сентябрська
Код товара: 90-114
Актинідія аргута Сентябрська – пізній сорт, що відрізняється високою врожайністю. Це ліана, що може сягати 7 м у висоту.
69 грн
купити
Актинідія Київська гібридна (жіноча рослина)
Код товара: АКК02
Актинідія Київська гібридна відрізняється раннім терміном дозрівання. Ця актинідія дуже врожайна. З дорослої ліани можна зібрати 12-15 кг врожаю.
69 грн
купити
Новинка
Актинідія Оригінальна
Код товара: 90-118
Актинідія «Оригінальна» (жін.) – гібридний сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Сентябрська» та «Пурпуреа». Актинідія являє собою ліану, останнім часом часто застосовують в ландшафтному дизайні, щоб прикрасити стіну або створити зелений задній фон.
69 грн
купити