Актинідія аргута Ken's red (жіноча)
есть в наличии
139 грн
75 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:САК02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія аргута Ken's red (жіноча) — новий сорт актинідії, виведений в Новій Зеландії. Це ліана, сягає висоти 8 м. Цей сорт потребує запилювача.

Час дозрівання плодів: вересень- жовтень.

Плоди: великі, темно-багряного забарвлення, на смак солодко-кислі, відчутний ананасовий присмак. Шкірка у цих плодів їстівна.

Переваги сорту: з дорослої рослини можна зібрати до 20 кг плодів.

Поради для вирощування: потрібна опора, рослина не любить застояних грунтових вод, найкращий грунт для актинідії— багатий на гумус.

Актинідія аргутта Purpurea (жіноча)
Код товара: САК03
Актинідія аргутта Purpurea (жіноча) — сорт актинідії, родом з тропіків Східної Азії. Її також називають фіолетовим агрусом. Це ліана, висотою до 10 м.
75 грн
купити
Актинідія аргута Ананасна
Код товара: АА01
Актинідія аргута Ананасна - ароматний сорт давно відомої ліани. Названий він завдяки ананасному запаху плодів "міні-ківі". Рослина являє собою ліану 6-8 м у висоту.
75 грн
купити
Актинідія Самоплідна
Код товара: 160-001
Актинідія Самоплідна – сорт, який не потребує запилювача, за своєю формою та смаковими властивостями нагадує ківі. Вже на 3-4 рік після висадки будете насолоджуватися смачними плодами. Дуже гарно виглядає на арці та й на будь-якій опорі будете справляти враження на ваших гостей або сусідів.
85 грн
купити