Агрус Роднік
Немає в наявності
55 грн
в избранное
Тип:
Артикул:10-404
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Агрус Роднік належить до високоурожайних сортів з ніжним десертним смаком.

Кущ середньорослий, пагони прямостоячі з короткими колючками.

Плоди: ягоди у Родніка округло-овальної форми, жовто-зеленого кольору з червоним бочком. Смак солодкий, приємний та ніжний.

Використання: плоди агрусу Роднік їдять свіжими та переробляють у запашні варення та джеми. Особливо смачно його поєднувати з порічкою та смородиною. Це просто мульвітамінний набір.

Агрус Серенада, в контейнері
Код товара: 22-021
Агрус Серенада належить до пізньостиглих сортів грушевидної видовженої форми. Кущ сильнорослий, середньої густоти, колючки не значні. Плоди: видовжено-грушевидні, високотоварні, темно-червоного кольору з легким восковим нальотом. Смак солодкий з кислинкою. Вага однієї ягоди до 6 г. Сорт зимо- і посухостійкий. Рідко пошкоджується хворобами.
55 грн
купити
Аґрус Салют
Код товара: 10-400
Аґрус Салют - середньо – ранній сорт, який вирізняється з-поміж інших високою врожайністю з одного куща та середньою колючістю гілок.
Агрус Рожевий кулон
Код товара: 10-408
Агрус сорту Рожевий кулон цінується завдяки смачним високотоварним, красивим плодам. Це стійкий до американської борошнистої роси сорт. Термін дозрівання: середньоспілий. Плоди: рожевого кольору, дуже красиві, продовгувато-овальної форми. Смак солодкий, десертний. Використання: плоди агрусу Рожевий кулон їдять свіжими та переробляють.