Тип
Об'ем тари
Вік
Цена
0 грн
80 грн
Агрус Каменяр
Код товара: БА06
Агрус Каменяр - ранній, морозостійкий, посухостійкий, стійкий до мучнистої роси, крупний, кисло-солодкий.
80 грн
купити
Агрус Тясмін 1 рік
Код товара: БА613
Термін дозрівання: середній Чому саме вона: підходить для трнспортування, яскрава та смачна Розмір ягод: крупні та середні, від 5 г, червоні з жавтою серединкою Врожайність: 6-7 кг
45 грн
купити
Агрус Хінонмакі ред 1 рік
Код товара: БА614
Термін дозрівання: кінець червня Чому саме він: самозапильний, врожайний, стійкий, солодкий Розмір ягод: великі, темно-червоні
45 грн
купити
Агрус Безшипний
Код товара: БА07
Агрус Безшипний - середньопізній, високоврожайний, стійкий до заморозків та хвороб, кисло-солодкий.
80 грн
купити
Агрус Берил 1 рік
Код товара: БА609
Термін дозрівання: середньо-ранній Чому саме вона: велика смачна ягода, високі врожаї Розмір ягод: великі, 8-9 г, зелені
45 грн
купити
Агрус Грушенька 1 рік
Код товара: БА610
Термін дозрівання: середньо-пізній Чому саме вона: Великі ягоди, висока врожайність та стійкість, майже без шипів Розмір ягод: крупний, 6-8 г, ягоди темно-фіолетові, грушевидної форми Врожайність: висока, 6 кг з куща
55 грн
купити
Агрус Серенада, в контейнері
Код товара: 22-021
Агрус Серенада належить до пізньостиглих сортів грушевидної видовженої форми. Кущ сильнорослий, середньої густоти, колючки не значні. Плоди: видовжено-грушевидні, високотоварні, темно-червоного кольору з легким восковим нальотом. Смак солодкий з кислинкою. Вага однієї ягоди до 6 г. Сорт зимо- і посухостійкий. Рідко пошкоджується хворобами.
45 грн
купити
Агрус Інвікта 1 рік
Код товара: БА611
Термін дозрівання: ранній, перша половина червня Чому саме вона: плодоносить 12-15 років, крупні ягоди, стійка Розмір ягод: великі, 6 г, зелені Врожайність: висока
45 грн
купити
Агрус Малахіт 1 рік
Код товара: БА612
Термін дозрівання: пізній Чому саме він: смачний та неприхітливий Розмір ягод: великий, 8-10 г, зелені Врожайність:висока та регулярна
45 грн
купити
Агрус Машека 1 рік
Код товара: БА613
Термін дозрівання: середній Чому саме він: ягоди смачні, гарно підходять для переробки Розмір ягод: середній, 3-5 г, червоні Врожайність: 90,1 ц / га
45 грн
купити
Агрус Златогор
Код товара: 70-105
Агрус Златогор - сорт раннього терміну дозрівання, виведений шляхом схрещування сортів "Мліївський жовтий" та "Малахіт". Внесений до державного реєстру у 2006 році.
Агрус Краснославянський, в контейнері
Код товара: 80-403
Агрус Краснославянський належить до хворобостійких сортів. Кущ у сорту середньорослий та не загущений. Колючки на пагонах присутні.
Агрус Сніжана
Код товара: 10-409
Агрус Сніжана належить до середньоспілих сортів. Кущі слабошипуваті, у верхній частині пагонів їх майже немає, що покращує збір ягід.
Агрус Шенон
Код товара: 10-407
Агрус Шенон має неперевершений десертний смак. Термін дозрівання класифікують як середньоранній. Плоди: бордового кольору, великі, з кислинкою. Шкірка дуже тонка.
Новинка
Аґрус Грушенька
Код товара: 10-401
Аґрус Грушенька – сорт аґрусу з високою урожайністю та низькою колючістю гілок.
Агрус Карпати
Код товара: 10-410
Агрус Карпати має хорошу стійкість до хвороб й не пошкоджується американською борошнистою росою, а також не потребує зайвого оприскування.
Аґрус Салют
Код товара: 10-400
Аґрус Салют - середньо – ранній сорт, який вирізняється з-поміж інших високою врожайністю з одного куща та середньою колючістю гілок.
Агрус Карат, в контейнере
Код товара: 70-001
Агрус «Карат» – середньоранній сорт з великими та соковитими плодами, який виведений шляхом схрещування сортів «Мілєвський» та «Красний Сливовий». Використовують для виготовлення повидла, вина, цукатів та желе.
Агрус Уральський ізумруд
Код товара: 10-411
Агрус Уральський ізумруд має ранній термін дозрівання. Цінується за високу врожайність, невибагливість, стійкість до хвороб.
Агрус Роднік
Код товара: 10-404
Агрус Роднік належить до високоурожайних сортів з ніжним десертним смаком. Кущ середньорослий, пагони прямостоячі з короткими колючками.
Агрус Чорномор
Код товара: 10-405
Агрус Чорномор належить до пізніх самоплідних сортів. Відрізняється красивими високотоварними ягодами.
Агрус Серенада (комплект 3 шт)
Код товара: 22-030
Економія! Отримайте знижку при замовленні комплекту. Аґрус Серенада – пізній сорт з плодами універсального призначення.
Агрус Вікторія
Код товара: 01С-80
Агрус Вікторія - пізньостиглий сорт, що відрізняється високою врожайністю і стійкістю до борошнистої роси. Кущ у сорту середньорослий, пагони з колючками.
Агрус Зелений дощ
Код товара: 01С-81
Агрус Зелений дощ - пізньостиглий сорт, що відрізняється невибагливістю до умов зростання і високою зимостійкістю.
Агрус Рожевий кулон
Код товара: 10-408
Агрус сорту Рожевий кулон цінується завдяки смачним високотоварним, красивим плодам. Це стійкий до американської борошнистої роси сорт. Термін дозрівання: середньоспілий. Плоди: рожевого кольору, дуже красиві, продовгувато-овальної форми. Смак солодкий, десертний. Використання: плоди агрусу Рожевий кулон їдять свіжими та переробляють.
Агрус Рожевий-2
Код товара: 01С-83
Агрус Рожевий-2 - середньоранній сорт, який має середньорослі кущі з дрібними шипами.Ягоди: малиново-рожеві, масою до 5 г з тонкою шкіркою, солодкі і дуже смачні.
Агрус Романтика
Код товара: 01С-84
Агрус Романтика - середньопізній сорт, що відрізняється стійкістю до хвороб.Кущ середньорослий, крона середньої густини, пагони мають дрібні колючки.
Агрус Ніжний
Код товара: 01С-82
Агрус Ніжний - пізній сорт, що відрізняється відсутністю колючок на пагонах. Кущ у сорту середньорослий. Ягоди: округлі, зеленого кольору, солодкі, смачні і ароматні всередині. Маса ягоди становить 4-5,5 м

Саджанці агрусу

 Агрус – багаторічний чагарник, який має різну форму куща та пагонів. На більшості саджанців агрусу є шипи, але можливо обрати сорти саджанців агрусу, які не мають шипів.

  Плоди агрусу рахуються не справжніми ягодами з насінням в оболонці. Цінність полягає у високому вмісті аскорбінової кислоти, вміст якої перевищує навіть лимон та мандарин. Купити саджанці агрусу з найвищою якістю та гарними цінами можете прямо у нас на сайті zeleno.in.ua.

Де купити агрус

  Дешево купити аґрус в Києві можна в садовому центрі або замовити в інтернет магазині «Зелено», де вам допоможуть підібрати сорт агрусу (сорт Карат, Серенада, Чорномор та ін.), який задовольнить всі ваші побажання. Посадка та догляд агрусу не відрізняється від посадки інших ягідних культур. Аґрус абсолютно не вибаглива рослина, тому аґрус саджанці якого будуть приносити великі врожаї обрати не складно.