Абрикос Світлоградський ранній
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-344
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Світлоградський – самий ранній сорт російської селекції. Популярний через невибагливість та високий рівень стійкісті до захворювань, шкідників та морозів. Дає гарні врожаї, в плодоношення вступає уже на 4-5 рік. Всім відомі корисні властивості абрикоса, тому не відмовте собі у задоволенні поласувати смачними плодами або варенням.

Термін дозрівання: червень місяць.

Плоди: середні, овальної  форми, оранжевого кольору, м’якоть має десертний смак і не розлазиться.

Вага плодів:  40-50 г.

Особливості: гарна зимостійкість, не підмерзає, дає регулярні та рясні врожаї, підходить для комерційних цілей та любительського вирощування.

Абрикос NJA-19
Код товара: 10-001
Абрикос NJA-19 - поздний сорт американской селекции. Название сорта расшифровывается - New Jersey American. Большим плюсом абрикосов является большое количество клетчатки, что полезно для желудка и пищеварения
Абрикос Оранж Ред, в контейнері
Код товара: 10-015
Абрикос Оранж Ред (Orange Red) – середньо-ранній cорт виведений у США. Використовують для десертів та переробки, консервації та заморозки
110 грн
купити
Абрикос Аврора
Код товара: 10-340
Абрикос Аврора – дуже ранній сорт, який порадує своїми плодами уже в 20 числах червня. Рахується одним із самих ранніх сортів, але при цьому смакові властивості на найвищому рівні. Після морозів швидко відходить, що не впливає на урожайність.