Абрикос Світлоградський ранній
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-344
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Світлоградський – самий ранній сорт російської селекції. Популярний через невибагливість та високий рівень стійкісті до захворювань, шкідників та морозів. Дає гарні врожаї, в плодоношення вступає уже на 4-5 рік. Всім відомі корисні властивості абрикоса, тому не відмовте собі у задоволенні поласувати смачними плодами або варенням.

Термін дозрівання: червень місяць.

Плоди: середні, овальної  форми, оранжевого кольору, м’якоть має десертний смак і не розлазиться.

Вага плодів:  40-50 г.

Особливості: гарна зимостійкість, не підмерзає, дає регулярні та рясні врожаї, підходить для комерційних цілей та любительського вирощування.

Новинка
Абрикос Пайве
Код товара: 10-345
Абрикос Пайве – має середньо-пізній термін дозрівання. На території України є новим сортом, користується популярністю за високі товарні та смакові якості. Кісточка легко відділяється від м’якоті, через це він ідеально підійде для приготування варення чи компотів.
110 грн
купити
Абрикос Оранж Ред, в контейнері
Код товара: 10-015
Абрикос Оранж Ред (Orange Red) – середньо-ранній cорт виведений у США. Використовують для десертів та переробки, консервації та заморозки
110 грн
купити
Абрикос Оболонський
Код товара: 10-342
Абрикос Оболонський – сорт середнього терміну дозрівання, який характеризується як високоврожайний. З легкістю переносить наші холодні зими, має гарні привабливі ззовні та смачні на смак плоди.
110 грн
купити