Абрикос Світлоградський ранній
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-344
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Світлоградський – самий ранній сорт російської селекції. Популярний через невибагливість та високий рівень стійкісті до захворювань, шкідників та морозів. Дає гарні врожаї, в плодоношення вступає уже на 4-5 рік. Всім відомі корисні властивості абрикоса, тому не відмовте собі у задоволенні поласувати смачними плодами або варенням.

Термін дозрівання: червень місяць.

Плоди: середні, овальної  форми, оранжевого кольору, м’якоть має десертний смак і не розлазиться.

Вага плодів:  40-50 г.

Особливості: гарна зимостійкість, не підмерзає, дає регулярні та рясні врожаї, підходить для комерційних цілей та любительського вирощування.

Абрикос Шедевр
Код товара: 10-007
Абрикос Шедевр – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання виведений у Нікітському ботанічному саду. Плоди абрикоса просто наповнені корисними вітамінами, вона багаті на бета-каротин, що корисний для очей та є чудовим антиоксидантом. Якщо насолоджуватися абрикосом на протязі сезону можна підправити зір
Абрикос Молдавський ананасний
Код товара: СА01
Абрикос Молдавський ананасний - ранній, зимостійкий сорт. Плоди біля 120 г, великі, овальні. На колір кремові, мають червоний бочок. Вони дуже смачні. Термін дозрівання - кінець червня. Сорт плодоносить кожен рік і дуже рясно.
Абрикос Хар Гранд
Код товара: ОВ201
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 м вже в кінці липня-початку серпня.
110 грн
купити