Абрикос Шелудько
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Фруктовое дерево
Артикул:01С-2
Латинское название:Prunus armeniaca
Размер:До 3х метров
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Абрикос Шелудько  – український сорт , що відрізняється дуже високою урожайністю,  високою стійкістю до хвороб та швидкоплідністю (на 3-4 рік).

Термін дозрівання: друга декада липня.

Плоди: середньої величини (40-45 г), м’якоть жовтого кольору, щільна і дуже соковита, добре відділяється від кісточки.

Зимостійкість: висока.

Використання: плодивикористовують у свіжому вигляді, заморожують та роблять з ним ароматні варення, джеми та компоти.


Абрикос Красень Києва
Код товара: 22-015
Абрикос «Красень Киева» – пізній сорт, української селекції виведений селекціонером Денисюком. Популярний через високу урожайність, товарністю та смаком плодів. Гарно підходить для тих хто любить виготовляти курагу або цукати.
Абрикос Спрінг блаш
Код товара: 10-014
Абрикос Спрінг блаш - один з кращий ранніх сортів французької селекції. Він є втіленням користі та смаку, гарного вигляду плодів та загальної продуктивності. Даний сорт здобув широку популярність у Європі. Він є одним з найбільш комерційно вигідних сортів. Плоди вагою до 60 грамів. Насичений оранжевий колір з рум’янцем робить їх апетитними та десертними. Ще однією перевагою є стійкість сорту до негативного впливу клімату. Вирощувати даний сорт може будь-який садівник з кожного регіону нашої країни.
110 грн
купити
Абрикос Харгранд
Код товара: 10-009
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 г вже в кінці липня-початку серпня. Він був виведений на станції Харроу спеціально для ласунів, адже має солодкий медовий присмак і соковиту м'якоть.