Абрикос Поліський крупноплідний, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові дерева
Артикул:10-005
Латинское название:
Размер:до 2-х метрів
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Поліський крупноплідний  – популярний, частково самоплідний сорт української селекції, який має гарні універсальні плоди округлої форми. Дерево середньоросле, потребує проріджування. Сорт починає плодоносити на 3 рік після висадки. Дає регулярні і рясні врожаї

Термін дозрівання: кінець липня – початок вересня

Плоди: великі, від 35 до 80 г, оранжевого кольору, м’якоть жовта, гармонійна на смак, ніжна і соковита

Врожайність: від 9 до 45 кг

Особливості: не розтріскується, середня транспортабельність, кісточка вільно відстає, гарний товарний вигляд, висока зимостійкість та не боїться посухи

Використання: плодивикористовують у свіжому вигляді, заморожують та використовують для приготування варення, джемів та компотів.

Новинка
Абрикос "Фардао"
Код товара: 170-100
Новий пізній сорт французької селекції
99 грн
купити
Новинка
Абрикос Крупноплідний Дуки
Код товара: 10-605
Абрикос Крупноплідний Дуки – вітчизняний пізній сорт, який має дуже гарні та смачні плоди. Сорт високоурожайний, кісточка у плодів легко відділяється, тому чудово підійде для консервацій та десертів.
180 грн
купити
Абрикос Робада
Код товара: 10-010
Абрикос Робада - сорт результату праці чеських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Вага плодів: 90 г. Округлі оранжеві плоди -смачні та соковиті. М’якоть є чудовим втіленням аромату та солодко-кислого смаку.