Абрикос Поліський крупноплідний, в контейнері
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові дерева
Артикул:10-005
Латинское название:
Размер:до 2-х метрів
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Поліський крупноплідний  – популярний, частково самоплідний сорт української селекції, який має гарні універсальні плоди округлої форми. Дерево середньоросле, потребує проріджування. Сорт починає плодоносити на 3 рік після висадки. Дає регулярні і рясні врожаї

Термін дозрівання: кінець липня – початок вересня

Плоди: великі, від 35 до 80 г, оранжевого кольору, м’якоть жовта, гармонійна на смак, ніжна і соковита

Врожайність: від 9 до 45 кг

Особливості: не розтріскується, середня транспортабельність, кісточка вільно відстає, гарний товарний вигляд, висока зимостійкість та не боїться посухи

Використання: плодивикористовують у свіжому вигляді, заморожують та використовують для приготування варення, джемів та компотів.

Абрикос Лучистий, в контейнері
Код товара: 10-347
Абрикос Лучистий – ранній літній сорт, який має великі та досить декоративні плоди, які швидко дозрівають і наливаються сонечком, яке і допомагає їм мати такий гарний рум’янець. Також абрикоси мають в своєму складі багато вітамінів, корисних для людського організму. Зокрема покращує імунітет та підвищує гемоглобін.
110 грн
99 грн
купити
Абрикос Голд Річ
Код товара: 10-008
Рум'яні, сонячні абрикоси Голд Рич - порадують Вас своїм неперевершеним смаком вже в кінці Липня. Цей сорт високо врожайний і має досить великі плоди, їх маса в середньому досягає 60-90 грам. Так само абрикос Гол Річ стійкий до моніліозу, що є безперечною перевагою.
Абрикос Іюнський
Код товара: СА02
Абрикоса червневий - середньорослий, невибагливий сорт. Персик з розлогою пишною кроною. Цвіте в 10 -15 числах травня. Плодоносить щорічно. Вага плодів коливається від 30 до 45 грамів. Колір плоду помаранчевий, м'якоть ніжна і ароматна, добре відділяється від кісточки. Посухостійкий і зимостійкий сорт.