Абрикос Поліський крупноплідний, в контейнері
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові дерева
Артикул:10-005
Латинское название:
Размер:до 2-х метрів
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Поліський крупноплідний  – популярний, частково самоплідний сорт української селекції, який має гарні універсальні плоди округлої форми. Дерево середньоросле, потребує проріджування. Сорт починає плодоносити на 3 рік після висадки. Дає регулярні і рясні врожаї

Термін дозрівання: кінець липня – початок вересня

Плоди: великі, від 35 до 80 г, оранжевого кольору, м’якоть жовта, гармонійна на смак, ніжна і соковита

Врожайність: від 9 до 45 кг

Особливості: не розтріскується, середня транспортабельність, кісточка вільно відстає, гарний товарний вигляд, висока зимостійкість та не боїться посухи

Використання: плодивикористовують у свіжому вигляді, заморожують та використовують для приготування варення, джемів та компотів.

Абрикос Шелудько
Код товара: 01С-2
Абрикос Шелудько – український сорт , що відрізняється дуже високою урожайністю, високою стійкістю до хвороб та швидкоплідністю (на 3-4 рік). Термін дозрівання: друга декада липня.
Новинка
Абрикос Цунамі
Код товара: 45-006
Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.
150 грн
купити
Абрикос Біг Ред
Код товара: 10-607
Абрикос Біг Ред - самоплідний французький сорт середнього терміну дозрівання. Дерево середньоросле з густою кроною, плоди не обпадають. Сорт відрізняється гарною стійкістю до хвороб та морозів.
110 грн
купити