Абрикос Харгранд
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-009
Латинское название:
Размер:до 2-х метрів
Контейнер:корень упакований.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 г вже в кінці липня-початку серпня. Він був виведений на станції Харроу спеціально для ласунів, адже має солодкий медовий присмак і соковиту м'якоть. А ще цього абрикосу не страшна ніяка зима. Він буде радувати вас і всіх, кого ви захочете, своїми плодами досить довго, адже крім високого показника врожайності, він ще й прекрасно транспортується.

Плоди: 70-120г.

Дозрівання: липень- початок серпня.

Абрикос Мліївський ранній
Код товара: 10-346
Абрикос Мліївський – ранній сорт, який був виведений на території України. Починає плодоносити на 4-5 рік після посадки та підходить для вирощування у всіх регіонах країни. Плоди абрикоса використовують і в свіжому вигляді, і для переробки.
110 грн
купити
Абрикос Оболонський
Код товара: 10-342
Абрикос Оболонський – сорт середнього терміну дозрівання, який характеризується як високоврожайний. З легкістю переносить наші холодні зими, має гарні привабливі ззовні та смачні на смак плоди.
Абрикос Белла Дімола
Код товара: 10-608
Абрикос Белла Дімола (великоплідний) - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї. Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).
110 грн
купити