Абрикос Голд Річ
Немає в наявності
115 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-008
Латинское название:
Размер:до 2-х мтерів
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Рум'яні, сонячні абрикоси Голд Рич - порадують Вас своїм неперевершеним смаком вже в кінці Липня. Цей сорт високо врожайний і має досить великі плоди, їх маса в середньому досягає 60-90 грам. Так само абрикос Гол Річ стійкий до моніліозу, що є безперечною перевагою.
 


Плоди: масою до 90 г, надзвичайно соковиті.

М'якоть жовтого кольору, добре відділяється від кісточки.

Урожайність: дуже висока.

Дозрівання: кінець липня. 

Підщепа: абрикос

Використовується в свіжому вигляді і для консервування.

Саджанець відкритий корінь (надсилається замотаним у вологу тирсу)

 

Абрикос Персиковий
Код товара: 40-023
Абрикос Персиковий – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання радянської селекції. При недостатньому поливі, плоди при повному дозріванні можуть осипатися. Обирайте для посадки місця де немає протягів та збирайте урожай вчасно.
110 грн
купити
Абрикос Робада
Код товара: 10-010
Абрикос Робада - сорт результату праці чеських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Вага плодів: 90 г. Округлі оранжеві плоди -смачні та соковиті. М’якоть є чудовим втіленням аромату та солодко-кислого смаку.
Абрикос Ерлі Блуш
Код товара: 10-003
Абрикос Ерлі Блуш (Erli Blush) – ранній сорт французької селекції, який відносять до найкращих зі своєї групи. Цінується за свої десертні смакові властивості та самоплідність. Підходить для посадки в промислових цілях та для любителів
110 грн
купити