Абрикос Цунамі
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:45-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.

Термін дозрівання: липень місяць.

Плоди: злегка продовгуваті, жовтого кольору з червоним рум’янцем, мають товарний вигляд. М’якоть дуже соковита та смачна. Не гниють і не обпадають при дозріванні.

Вага плодів: 100-110 грам.

Урожайність: регулярна.

Особливості: висока урожайність, рано вступає в плодоношення, плоди дуже корисні, мають у своєму складі багато вітамінів та мікроелементів.

Рекомендовані запилювачі: Голд Річ, Спрінг Блаш та ін.

Абрикос Оболонський
Код товара: 10-342
Абрикос Оболонський – сорт середнього терміну дозрівання, який характеризується як високоврожайний. З легкістю переносить наші холодні зими, має гарні привабливі ззовні та смачні на смак плоди.
Абрикос Поліський крупноплідний, в контейнері
Код товара: 10-005
Абрикос Поліський крупноплідний – популярний, частково самоплідний сорт української селекції, який має гарні універсальні плоди округлої форми. Дерево середньоросле, потребує проріджування. Сорт починає плодоносити на 3 рік після висадки. Дає регулярні і рясні врожаї
110 грн
купити
Абрикос Світлоградський ранній
Код товара: 10-344
Абрикос Світлоградський – самий ранній сорт російської селекції. Популярний через невибагливість, та високий рівнень стійкістідо захворювань, шкідників та морозів. Дає гарні врожаї, в плодоношення вступає уже на 4-5 рік. Всім відомі корисні властивості абрикоса, тому не відмовте собі у задоволенні поласувати смачними плодами або варенням.
110 грн
купити