Абрикос Цунамі
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:45-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.

Термін дозрівання: липень місяць.

Плоди: злегка продовгуваті, жовтого кольору з червоним рум’янцем, мають товарний вигляд. М’якоть дуже соковита та смачна. Не гниють і не обпадають при дозріванні.

Вага плодів: 100-110 грам.

Урожайність: регулярна.

Особливості: висока урожайність, рано вступає в плодоношення, плоди дуже корисні, мають у своєму складі багато вітамінів та мікроелементів.

Рекомендовані запилювачі: Голд Річ, Спрінг Блаш та ін.

Абрикос Харгранд
Код товара: 10-009
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 г вже в кінці липня-початку серпня. Він був виведений на станції Харроу спеціально для ласунів, адже має солодкий медовий присмак і соковиту м'якоть.
Абрикос Лучистий, в контейнері
Код товара: 10-347
Абрикос Лучистий – ранній літній сорт, який має великі та досить декоративні плоди, які швидко дозрівають і наливаються сонечком, яке і допомагає їм мати такий гарний рум’янець. Також абрикоси мають в своєму складі багато вітамінів, корисних для людського організму. Зокрема покращує імунітет та підвищує гемоглобін.
110 грн
99 грн
купити
Абрикос Хар Гранд
Код товара: ОВ201
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 м вже в кінці липня-початку серпня.
110 грн
купити