Абрикос Цунамі
есть в наличии
180 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:45-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:закритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.

Термін дозрівання: липень місяць.

Плоди: злегка продовгуваті, жовтого кольору з червоним рум’янцем, мають товарний вигляд. М’якоть дуже соковита та смачна. Не гниють і не обпадають при дозріванні.

Вага плодів: 100-110 грам.

Урожайність: регулярна.

Особливості: висока урожайність, рано вступає в плодоношення, плоди дуже корисні, мають у своєму складі багато вітамінів та мікроелементів.

Рекомендовані запилювачі: Голд Річ, Спрінг Блаш та ін.

Абрикос Ерлі Блуш
Код товара: 10-003
Абрикос Ерлі Блуш (Erli Blush) – ранній сорт французької селекції, який відносять до найкращих зі своєї групи. Цінується за свої десертні смакові властивості та самоплідність. Підходить для посадки в промислових цілях та для любителів
Абрикос Іюнський
Код товара: СА02
Абрикоса червневий - середньорослий, невибагливий сорт. Персик з розлогою пишною кроною. Цвіте в 10 -15 числах травня. Плодоносить щорічно. Вага плодів коливається від 30 до 45 грамів. Колір плоду помаранчевий, м'якоть ніжна і ароматна, добре відділяється від кісточки. Посухостійкий і зимостійкий сорт.
Новинка
Абрикос Чорний принц
Код товара: 40-022
Абрикос Чорний принц – самий відомий сорт чорного абрикосу виведений у Донецькій області. Від «батьків» має такі особливості - кісточка не відділяється і темний колір як у сливки, але смак і аромат як у абрикосу. Не вибагливий у догляді, тому чудове деревце під силу виростити навіть початківцям та любителям.