Абрикос Цунамі
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:45-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.

Термін дозрівання: липень місяць.

Плоди: злегка продовгуваті, жовтого кольору з червоним рум’янцем, мають товарний вигляд. М’якоть дуже соковита та смачна. Не гниють і не обпадають при дозріванні.

Вага плодів: 100-110 грам.

Урожайність: регулярна.

Особливості: висока урожайність, рано вступає в плодоношення, плоди дуже корисні, мають у своєму складі багато вітамінів та мікроелементів.

Рекомендовані запилювачі: Голд Річ, Спрінг Блаш та ін.

Новинка
Абрикос Чорний принц
Код товара: 40-022
Абрикос Чорний принц – самий відомий сорт чорного абрикосу виведений у Донецькій області. Від «батьків» має такі особливості - кісточка не відділяється і темний колір як у сливки, але смак і аромат як у абрикосу. Не вибагливий у догляді, тому чудове деревце під силу виростити навіть початківцям та любителям.
Абрикос Белла Дімола
Код товара: 10-608
Абрикос Белла Дімола (великоплідний) - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї. Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).
Новинка
Абрикос Крупноплідний Дуки
Код товара: 10-605
Абрикос Крупноплідний Дуки – вітчизняний пізній сорт, який має дуже гарні та смачні плоди. Сорт високоурожайний, кісточка у плодів легко відділяється, тому чудово підійде для консервацій та десертів.
150 грн
купити