Абрикос Цунамі
есть в наличии
150 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:45-006
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.

Термін дозрівання: липень місяць.

Плоди: злегка продовгуваті, жовтого кольору з червоним рум’янцем, мають товарний вигляд. М’якоть дуже соковита та смачна. Не гниють і не обпадають при дозріванні.

Вага плодів: 100-110 грам.

Урожайність: регулярна.

Особливості: висока урожайність, рано вступає в плодоношення, плоди дуже корисні, мають у своєму складі багато вітамінів та мікроелементів.

Рекомендовані запилювачі: Голд Річ, Спрінг Блаш та ін.

Абрикос Робада
Код товара: 10-010
Абрикос Робада - сорт результату праці чеських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Вага плодів: 90 г. Округлі оранжеві плоди -смачні та соковиті. М’якоть є чудовим втіленням аромату та солодко-кислого смаку.
Абрикос Лучистий, в контейнері
Код товара: 10-347
Абрикос Лучистий – ранній літній сорт, який має великі та досить декоративні плоди, які швидко дозрівають і наливаються сонечком, яке і допомагає їм мати такий гарний рум’янець. Також абрикоси мають в своєму складі багато вітамінів, корисних для людського організму. Зокрема покращує імунітет та підвищує гемоглобін.
110 грн
99 грн
купити
Абрикос Персиковий
Код товара: 40-023
Абрикос Персиковий – самоплідний сорт середнього терміну дозрівання радянської селекції. При недостатньому поливі, плоди при повному дозріванні можуть осипатися. Обирайте для посадки місця де немає протягів та збирайте урожай вчасно.
110 грн
купити