Абрикос Белла Дімола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-608
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Белла Дімола (великоплідний)  - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї.

Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).

Плоди: великі, в середньому 80-100 г, за формою приплюснуті, інтенсивно жовтого кольору зі слабким рум"янцем на сонячній стороні.  М'якоть плодів щільна, середньоволокниста, має збалансований кисло-солодкий смак, відмінних смакових якостей з яскраво-вираженим абрикосовим ароматом. Кісточка легко відділяється.

Урожайність: регулярна.

Особливості: досить морозостійкий сорт, проте в перший рік рекомендується укривати на зиму, бажано робити профілактичні обробки від хвороб.

Дякуючи регулярним врожаям і відмінній товарній якості плодів, сорт ідеально підходить як для домашного вирощування, так і для промислового.

Абрикос Петропавлівський
Код товара: 10-011
Абрикос Петропавлівський – сорт української селекції, виведений шляхом схрещування сортів "Колгоспна" і "Да-Дзе". Якщо у Вас несприятливий клімат, але Ви хочете поласувати плодами абрикосу або порадувати свою родину смачним варенням чи компотом, тоді Петропавлівський ідеальний варіант. Цей сорт невибагливий до ґрунтів та стійкий до поганих погодних умов
Абрикос Оранж Ред, в контейнері
Код товара: 10-015
Абрикос Оранж Ред (Orange Red) – середньо-ранній cорт виведений у США. Використовують для десертів та переробки, консервації та заморозки
110 грн
купити
Абрикос Ерлі Оранж
Код товара: 10-006
Абрикос Ерлі Оранж - сорт є результатом праці американських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Світло-оранжеві плоди є округлими, смачними та соковитими.