Абрикос Белла Дімола
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-608
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Белла Дімола (великоплідний)  - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї.

Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).

Плоди: великі, в середньому 80-100 г, за формою приплюснуті, інтенсивно жовтого кольору зі слабким рум"янцем на сонячній стороні.  М'якоть плодів щільна, середньоволокниста, має збалансований кисло-солодкий смак, відмінних смакових якостей з яскраво-вираженим абрикосовим ароматом. Кісточка легко відділяється.

Урожайність: регулярна.

Особливості: досить морозостійкий сорт, проте в перший рік рекомендується укривати на зиму, бажано робити профілактичні обробки від хвороб.

Дякуючи регулярним врожаям і відмінній товарній якості плодів, сорт ідеально підходить як для домашного вирощування, так і для промислового.

Абрикос Белла Дімола
Код товара: 10-608
Абрикос Белла Дімола (великоплідний) - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї. Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).
110 грн
купити
Новинка
Абрикос Цунамі
Код товара: 45-006
Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.
150 грн
купити
Абрикос Оранж Ред, в контейнері
Код товара: 10-015
Абрикос Оранж Ред (Orange Red) – середньо-ранній cорт виведений у США. Використовують для десертів та переробки, консервації та заморозки
110 грн
купити