Абрикос Белла Дімола
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодові
Артикул:10-608
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Белла Дімола (великоплідний)  - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї.

Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).

Плоди: великі, в середньому 80-100 г, за формою приплюснуті, інтенсивно жовтого кольору зі слабким рум"янцем на сонячній стороні.  М'якоть плодів щільна, середньоволокниста, має збалансований кисло-солодкий смак, відмінних смакових якостей з яскраво-вираженим абрикосовим ароматом. Кісточка легко відділяється.

Урожайність: регулярна.

Особливості: досить морозостійкий сорт, проте в перший рік рекомендується укривати на зиму, бажано робити профілактичні обробки від хвороб.

Дякуючи регулярним врожаям і відмінній товарній якості плодів, сорт ідеально підходить як для домашного вирощування, так і для промислового.

Абрикос Бержерон, в контейнері
Код товара: 10-002
Абрикос Бержерон (BERGERON) – середньо-пізній сорт французької селекції, який адаптований до всіх регіонів України. Сорт є самозапильним та надзвичайно ароматним. У весняний період дуже гарно цвіте, коли квіточки розпускаються можна відчути приємний аромат і насолоджуватися красою у Вашому саду
110 грн
купити
Новинка
Абрикос Крупноплідний Дуки
Код товара: 10-605
Абрикос Крупноплідний Дуки – вітчизняний пізній сорт, який має дуже гарні та смачні плоди. Сорт високоурожайний, кісточка у плодів легко відділяється, тому чудово підійде для консервацій та десертів.
150 грн
купити
Абрикос Монастирський
Код товара: 10-013
Абрикос Монастирський – сорт середнього терміну дозрівання української селекції, виведений в результаті схрещування сортів "Шабловський" та "Березняковський". Дозрівші плоди використовують для приготування смачних компотів та солодкого домашнього варення, також не забувайте ласувати у свіжому вигляді
110 грн
купити