Абрикос Белла Дімола
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:плодові
Артикул:10-608
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Белла Дімола (великоплідний)  - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї.

Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).

Плоди: великі, в середньому 80-100 г, за формою приплюснуті, інтенсивно жовтого кольору зі слабким рум"янцем на сонячній стороні.  М'якоть плодів щільна, середньоволокниста, має збалансований кисло-солодкий смак, відмінних смакових якостей з яскраво-вираженим абрикосовим ароматом. Кісточка легко відділяється.

Урожайність: регулярна.

Особливості: досить морозостійкий сорт, проте в перший рік рекомендується укривати на зиму, бажано робити профілактичні обробки від хвороб.

Дякуючи регулярним врожаям і відмінній товарній якості плодів, сорт ідеально підходить як для домашного вирощування, так і для промислового.

Абрикос Ерлі Блуш
Код товара: 10-003
Абрикос Ерлі Блуш (Erli Blush) – ранній сорт французької селекції, який відносять до найкращих зі своєї групи. Цінується за свої десертні смакові властивості та самоплідність. Підходить для посадки в промислових цілях та для любителів
110 грн
купити
Абрикос Белла Дімола
Код товара: 10-608
Абрикос Белла Дімола (великоплідний) - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї. Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).
Абрикос Біг Ред
Код товара: 10-607
Абрикос Біг Ред - самоплідний французький сорт середнього терміну дозрівання. Дерево середньоросле з густою кроною, плоди не обпадають. Сорт відрізняється гарною стійкістю до хвороб та морозів.
110 грн
купити