Абрикос Ананасний
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодове дерево
Артикул:21-004
Латинское название:Prunus armeniaca
Размер:до 2 м
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Ананасний характеризується високою морозостійкістю, транспортабельністю , стійкістю до хвороб і надзвичайним ароматом плодів.

Термін дозрівання: середній (середина липня).

Плоди: масою до 60 г,надзвичайно соковиті з ніжним ананасовим ароматом. М’якоть жовтого кольору, добре відділяється від кісточки.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа: алича.

Використовується у свіжому вигляді та для консервування.

Саджанець: відкритий корінь (відсилається замотаним у вологу тирсу).


Новинка
Абрикос Чорний принц
Код товара: 40-022
Абрикос Чорний принц – самий відомий сорт чорного абрикосу виведений у Донецькій області. Від «батьків» має такі особливості - кісточка не відділяється і темний колір як у сливки, але смак і аромат як у абрикосу. Не вибагливий у догляді, тому чудове деревце під силу виростити навіть початківцям та любителям.
110 грн
купити
Абрикос Белла Дімола
Код товара: 10-608
Абрикос Белла Дімола (великоплідний) - новий сорт італійської селекції середньо-раннього терміну дозрівання. Великою перевагою сорту є те, що воно самозапитьне і не потребує запилювачів. Дякуючи цій особливості сорт дає регулярні і великі врожаї. Термін дозрівання: початок липня (5-8 ).
110 грн
купити
Абрикос Аврора
Код товара: 10-340
Абрикос Аврора – дуже ранній сорт, який порадує своїми плодами уже в 20 числах червня. Рахується одним із самих ранніх сортів, але при цьому смакові властивості на найвищому рівні. Після морозів швидко відходить, що не впливає на урожайність.
110 грн
купити