Абрикос Ананасний
есть в наличии
110 грн
в избранное купити
Тип:плодове дерево
Артикул:21-004
Латинское название:Prunus armeniaca
Размер:до 2 м
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Абрикос Ананасний характеризується високою морозостійкістю, транспортабельністю , стійкістю до хвороб і надзвичайним ароматом плодів.

Термін дозрівання: середній (середина липня).

Плоди: масою до 60 г,надзвичайно соковиті з ніжним ананасовим ароматом. М’якоть жовтого кольору, добре відділяється від кісточки.

Урожайність: дуже висока.

Підщепа: алича.

Використовується у свіжому вигляді та для консервування.

Саджанець: відкритий корінь (відсилається замотаним у вологу тирсу).


Абрикос Спрінг блаш
Код товара: 10-014
Абрикос Спрінг блаш - один з кращий ранніх сортів французької селекції. Він є втіленням користі та смаку, гарного вигляду плодів та загальної продуктивності. Даний сорт здобув широку популярність у Європі. Він є одним з найбільш комерційно вигідних сортів. Плоди вагою до 60 грамів. Насичений оранжевий колір з рум’янцем робить їх апетитними та десертними. Ще однією перевагою є стійкість сорту до негативного впливу клімату. Вирощувати даний сорт може будь-який садівник з кожного регіону нашої країни.
110 грн
купити
Абрикос Голд Річ
Код товара: 10-008
Рум'яні, сонячні абрикоси Голд Рич - порадують Вас своїм неперевершеним смаком вже в кінці Липня. Цей сорт високо врожайний і має досить великі плоди, їх маса в середньому досягає 60-90 грам. Так само абрикос Гол Річ стійкий до моніліозу, що є безперечною перевагою.
Абрикос Хар Остар
Код товара: 10-012
Абрикос Хар О`стар – середньо-ранній сорт канадської селекції. Чудово підходить ля любителів приготування кураги, через щільну шкірочку та солодкий смак. Має привабливі налиті сонцем рум’яні плоди. Урожай можна збирати починаючи з 3 року після висадки