Тип
Об'ем тари
Вік
Висота
Цена
0 грн
180 грн
Новинка
Абрикос "Фардао"
Код товара: 170-100
Новий пізній сорт французької селекції
99 грн
купити
Абрикос Цунамі
Код товара: 45-006
Абрикос Цунамі – ранній літній сорт, виведений у Франції, який використовують для любительських садів або для посадки в комерційних цілях. Плоди «Цунамі» обожнюють діти та вживають в свіжому вигляді через солодкий смак та привабливий зовнішній вигляд.
180 грн
купити
Абрикос Крупноплідний Дуки
Код товара: 10-605
Абрикос Крупноплідний Дуки – вітчизняний пізній сорт, який має дуже гарні та смачні плоди. Сорт високоурожайний, кісточка у плодів легко відділяється, тому чудово підійде для консервацій та десертів.
180 грн
купити
Новинка
Абрикос "Чорний персиковий"
Код товара: 170-110
Гібрид аличі та абрикоса
99 грн
купити
Абрикос Хар Гранд
Код товара: ОВ201
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 м вже в кінці липня-початку серпня.
140 грн
купити
Абрикос Ананасний
Код товара: 10-606
Абрикос Ананасний – ранній сорт, який був виведений в Нікітінському ботанічному саду. Характеризується невибагливістю до грунтів, підвищеною стійкістю хвороб та морозів.
140 грн
купити
Абрикос Лучистий
Код товара: 10-347
Абрикос Лучистий – ранній літній сорт, який має великі та досить декоративні плоди, які швидко дозрівають і наливаються сонечком, яке і допомагає їм мати такий гарний рум’янець. Також абрикоси мають в своєму складі багато вітамінів, корисних для людського організму. Зокрема покращує імунітет та підвищує гемоглобін.
140 грн
купити
Новинка
Абрикос Пайве
Код товара: 10-345
Абрикос Пайве – має середньо-пізній термін дозрівання. На території України є новим сортом, користується популярністю за високі товарні та смакові якості. Кісточка легко відділяється від м’якоті, через це він ідеально підійде для приготування варення чи компотів.
140 грн
купити
Абрикос Спрінг блаш
Код товара: 10-014
Абрикос Спрінг блаш - один з кращий ранніх сортів французької селекції. Він є втіленням користі та смаку, гарного вигляду плодів та загальної продуктивності. Даний сорт здобув широку популярність у Європі. Він є одним з найбільш комерційно вигідних сортів. Плоди вагою до 60 грамів. Насичений оранжевий колір з рум’янцем робить їх апетитними та десертними. Ще однією перевагою є стійкість сорту до негативного впливу клімату. Вирощувати даний сорт може будь-який садівник з кожного регіону нашої країни.
140 грн
купити
Абрикос Харгранд
Код товара: 10-009
Абрикос Харгранд порадує вас своїми великими плодами розміром від 70 до 120 г вже в кінці липня-початку серпня. Він був виведений на станції Харроу спеціально для ласунів, адже має солодкий медовий присмак і соковиту м'якоть.
Абрикос Оранж Ред, в контейнері
Код товара: 10-015
Абрикос Оранж Ред (Orange Red) – середньо-ранній cорт виведений у США. Використовують для десертів та переробки, консервації та заморозки
Абрикос Поліський крупноплідний, відкритий корінь
Код товара: 10-604
Абрикос Поліський крупноплідний – вітчизняний сорт київської селекції з середнім терміном дозрівання, який відрізняється раннім вступом в плодоношення, високою та стабільною урожайністю.
Абрикос Ерлі Оранж
Код товара: 10-006
Абрикос Ерлі Оранж - сорт є результатом праці американських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Світло-оранжеві плоди є округлими, смачними та соковитими.
Абрикос Монастирський
Код товара: 10-013
Абрикос Монастирський – сорт середнього терміну дозрівання української селекції, виведений в результаті схрещування сортів "Шабловський" та "Березняковський". Дозрівші плоди використовують для приготування смачних компотів та солодкого домашнього варення, також не забувайте ласувати у свіжому вигляді
Абрикос Робада
Код товара: 10-010
Абрикос Робада - сорт результату праці чеських селекціонерів. Саме їм вдалось втілити у даному сорті високу врожайність та стійкість до умов зростання. Вага плодів: 90 г. Округлі оранжеві плоди -смачні та соковиті. М’якоть є чудовим втіленням аромату та солодко-кислого смаку.
Абрикос Голд Річ
Код товара: 10-008
Рум'яні, сонячні абрикоси Голд Рич - порадують Вас своїм неперевершеним смаком вже в кінці Липня. Цей сорт високо врожайний і має досить великі плоди, їх маса в середньому досягає 60-90 грам. Так само абрикос Гол Річ стійкий до моніліозу, що є безперечною перевагою.

    Характеристика плодового дерева абрикос

   Абрикос – плодове дерево з широкою круглою кроною та смачними й корисними плодами. Любить світло та непогано переносить засуху, зазвичай живе більше 50 років. Крім плодів,  абрикос може похвалитися своїм розкішним виглядом у період цвітіння. Прикрашений чашовидними білими або тьмяно-рожевими квіточками.

   Після періоду цвітіння абрикос наступає, не менш гарний, період плодоношення, який порадує своїми рум’яними та солодкими абрикосами. Плоди абрикоса мають усвоєму складі цінний антиоксидант - бета-каротин. А свіжі абрикоси не шкідливі для всіх, через невелику калорійність, можна вживати навіть тим хто страждає через зайві кілограми.

Сорти абрикоса

   В нашому садовому центрі ви зможете знайти різні сорти абрикоса. Якщо вас цікавлять саджанці ранніх сортів абрикоса, то варто звернути увагу на сорти: Цунамі, Аврора, Світлоградський ранній, Лучистий, Ерлі БлушЗ пізніх сортів абрикосів в нашому каталозі наявні: Красень Києва, Бержерон.

Посадка саджанців абрикоса

   Посадку саджанців абрикоса варто здійснювати на добре освітленому без протягів місці, добавляючи при цьому органічні та фосфорні добрива.

   На сьогодні є багато місць, де можна купити саджанці абрикоса, проте ми радимо вам купити саджані абрикоса в спеціалізованому місці. Купити саджанці абрикоса в Києві ви зможете у нашому садовому центрі "Зелено".

   Або замовити на сайті за телефоном:

   (097) 698-85-64
   (063) 974-42-21
   (099) 538-94-02