Актинідія Скарлет Септембер ківі
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-024
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія Скарлет Септембер (Scarlet September) жіночий сорт родом із Польщі, характеризується як морозостійкий (-30С) та один із самих ранніх.  Щоб мати смачні, соковиті та солодкі плоди садіть рослину на сонці. Плодоносить на 2-3 рік після висадки на постійне місце.

Форма: ліана висотою до 8 м

Термін дозрівання: кінець серпня – середина вересня

Плоди: рожеві, овальні, 3-4 см, соковиті та солодкі

Рекомендації: любить сонячні місця, для опилення потрібний чоловічий екземпляр. Під час росту необхідна опора на яку буде спиратися ліана.

Актинідія аргута Weiki (чол.)
Код товара: САК05
Актинідія аргута Weiki (чол.)— німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку. Це чоловічий екземпляр.
Актинідія Самоплідна
Код товара: 160-001
Актинідія Самоплідна – сорт, який не потребує запилювача, за своєю формою та смаковими властивостями нагадує ківі. Вже на 3-4 рік після висадки будете насолоджуватися смачними плодами. Дуже гарно виглядає на арці та й на будь-якій опорі будете справляти враження на ваших гостей або сусідів.
85 грн
купити
Актинідія аргута Ананасна
Код товара: АА01
Актинідія аргута Ананасна - ароматний сорт давно відомої ліани. Названий він завдяки ананасному запаху плодів "міні-ківі". Рослина являє собою ліану 6-8 м у висоту.
75 грн
купити