Актинідія Скарлет Септембер ківі
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:ягідні
Артикул:90-024
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Актинідія Скарлет Септембер (Scarlet September) жіночий сорт родом із Польщі, характеризується як морозостійкий (-30С) та один із самих ранніх.  Щоб мати смачні, соковиті та солодкі плоди садіть рослину на сонці. Плодоносить на 2-3 рік після висадки на постійне місце.

Форма: ліана висотою до 8 м

Термін дозрівання: кінець серпня – середина вересня

Плоди: рожеві, овальні, 3-4 см, соковиті та солодкі

Рекомендації: любить сонячні місця, для опилення потрібний чоловічий екземпляр. Під час росту необхідна опора на яку буде спиратися ліана.

Актинідія коломікта Доктор Шимановський
Код товара: 01КС-08
Актинідія коломікта Доктор Шимановський - морозостійкий сорт актинідії, що має не тільки смачні плоди, а й декоративне листя. Сорт частково самоплідний, однак для гарного щорічного врожаю потрібно підсаджувати запилювачів.
Новинка
Актинідія Оригінальна
Код товара: 90-118
Актинідія «Оригінальна» (жін.) – гібридний сорт, виведений шляхом схрещування сортів «Сентябрська» та «Пурпуреа». Актинідія являє собою ліану, останнім часом часто застосовують в ландшафтному дизайні, щоб прикрасити стіну або створити зелений задній фон.
69 грн
купити
Актинідія аргута Weiki (чол.)
Код товара: САК05
Актинідія аргута Weiki (чол.)— німецький сорт актинідії. Це ліана, яка здатна вирости до 15 м. Якщо її використовувати в озелененні, то вона може обплести досить високу альтанку. Це чоловічий екземпляр.